Lily a chobotnice

Download Lily a chobotnice PDF Online Free

Author :
Release : 2017-11-24
Genre : Fiction & Literature
Kind : ebook
Book Rating : /5 ( reviews)

- read free eBook in online reader or directly download on the web page. Select files or add your book in reader. Download and read online ebook write by Steven Rowley. This book was released on 2017-11-24. available in PDF, EPUB and Kindle. Příběh o přátelství, který nás učí, jak žít a jak – znovu – milovat.

Člověk Ted a fenka Lily jsou nejlepší přátelé. Lily je dvanáct let, což je osmdesát čtyři psích. Tedovi je čtyřicet dva, což je dvě stě devadesát čtyři psích. Ale na dvě stě devadesát čtyři nevypadá. 

Každý čtvrtek spolu probírají, kteří chlápci se jim líbí. Neustále se přou, jestli se jim víc líbí Ryan Gosling nebo Ryan Reynolds a přes veškeré neshody si skvěle rozumí. Jeden čtvrtek se ale všechno změní. Všechno změní chobotnice, kterou Ted spatří na Lilyině hlavě. Jakmile ji jednou uvidíte, už ji nemůžete doopravdy nevidět. Od té doby už nic nebude jako dřív. Pro oba.

STEVEN ROWLEY pracuje jako autor na volné noze, novinář a scenárista. Pochází z Maine v Portlandu, je absolventem Emerson College. V současné době bydlí v Los Angeles se svým přítelem a jejich psem. Lily a chobotnice je jeho první román.